آزادی برای ژاوی بدیمن است

استقلال شرایط ایده آلی ندارد و چند بازیکن کلیدی فصل قبل خود را از دست داده و همین باعث گردیده تا ژاوی امیدوار باشد که این بار ایران و استادیوم آزادی را با خاطره ای خوش ترک کند.

آزادی برای ژاوی بدیمن است

به گزارش خبرنگاران ،ژاوی هرناندز فوق ستاره اسپانیایی السد قطر برای سومین بار در 2 سال اخیر در ورزشگاه آزادی بازی خواهد نمود. ژاوی البته خاطرات خوبی از بازی در ورزشگاه آزادی ندارد. او اولین بار در تاریخ 19 بهمن 1395 در ورزشگاه آزادی با السد مقابل استقلال بازی کرد. این بازی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برگزار گردید و ژاوی امیدوار بود تیمش به راحتی پیروز شود اما این اتفاق نیفتاد. تیم او با خوش شانسی در 120 دقیقه با استقلال به تساوی بدون گل رسید و در ضربات پنالتی این استقلالی ها بودند که پیروز شدند و ژاوی و همبازیانش را از لیگ قهرمانان آسیا حذف کردند.

دومین حضور ژاوی در ایران و ورزشگاه آزادی به 27 فروردین 1397 یعنی حدود 5 ماه پیش برمی شود. السد در بازی رفت پرسپولیس را 3 بر یک شکست داده بود و با یک تساوی هم صدرنشین گروه می شد اما با گل به خودی مرتضی پورعلی گنجی در دقیقه 3 همه چیز به هم ریخت و در نهایت بازی با همین گل به سود پرسپولیس به سرانجام رسید و السد در گروه خود دوم شد تا دومین حضور ژاوی در ورزشگاه آزادی هم با ناکامی همراه باشد.

این بار شاهد سومین حضور ژاوی در ورزشگاه آزادی خواهیم بود که البته او و هم تیمی هایش امیدوارتر از قبل هستند. السد در شرایطی فوق العاده به سر می برد، تقویت گردیده و صدرنشین لیگ ستارگان قطر هم هست اما استقلال شرایط ایده آلی ندارد و چند بازیکن کلیدی فصل قبل خود را از دست داده و همین باعث گردیده تا ژاوی امیدوار باشد که این بار ایران و ورزشگاه آزادی را با خاطره ای خوش ترک کند.

11

منبع: ایران ورزشی

به "آزادی برای ژاوی بدیمن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادی برای ژاوی بدیمن است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید