حدادی فر: باید از 2 شکست مقابل پدیده درس بگیریم و خودمان را جمع وجور کنیم، مشکل خاصی درباره بازوبند کاپیتانی وجود ندارد

قاسم حدادی فر گفت: باید از دو باخت اخیر برابر پدیده درس بگیریم و تا آخرین ثانیه بازی کوشش کنیم.

حدادی فر: باید از 2 شکست مقابل پدیده درس بگیریم و خودمان را جمع وجور کنیم، مشکل خاصی درباره بازوبند کاپیتانی وجود ندارد

قاسم حدادی فر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد باخت ذوب آهن برابر پدیده در جام حذفی و اینکه آیا قبول دارد تیمش در این مسابقه نمایش خوبی نداشت، گفت: بله، من قبول دارم که در حد انتظار بازی نکردیم و در دقایقی از بازی می توانستیم کار را تمام کنیم یا حداقل اینکه در لحظات آخر گل نخوریم و کار به وقت اضافه کشیده گردد. از طرفی پدیده هم نشان داد که واقعاً تیم منسجمی است و آنها در نهایت به هدفی که داشتند، رسیدند. اعتراض باشگاه ذوب آهن به کمیته داوران فدراسیون فوتبال

وی با اشاره به اعتراض برخی از طرفداران ذوب آهن در سرانجام بازی بیان کرد: آنها به دلیل اینکه در دو بازی پیاپی به پدیده باختیم ناراحت بودند و از من و چند بازیکن دیگر انتقاد کردند. آنها حق دارند ناراحت باشند و توهینی هم به ما نکردند. ما هم اندازه طرفداران ناراحت هستیم، ولی از آنها می خواهیم که دست از حمایت تیم برندارند. ما باید از این دو شکست درس بگیریم و بدانیم که فوتبال 90 دقیقه است و باید تا ثانیه آخر کوشش کنیم. باید یاد بگیریم که خیلی مواقع تساوی بهتر از باخت است، چون باخت می تواند هر تیمی را به هم بریزد.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: این باخت برای ما تجربه شد تا برای لیگ برتر خودمان را جمع وجور کنیم و نتایج خوبی بگیریم. ما باید در لیگ برتر و آسیا این دو باخت را جبران کنیم تا طرفداران هم خوشحال شوند. از آنها تشکر می کنیم که از تیم حمایت کردند و ما باز هم به حمایت شان احتیاج داریم.

هافبک ذوب آهن با اشاره به بحث بازوبند کاپیتانی این تیم توضیح داد: مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. در بازی با پدیده که در لیگ برتر برگزار گردید من می خواستم بازی زود به جریان بیفتد به همین دلیل بازوبند به رشید مظاهری نرسید. بعد از من، محسن مسلمان و سپس مظاهری کاپیتان های تیم هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حدادی فر: باید از 2 شکست مقابل پدیده درس بگیریم و خودمان را جمع وجور کنیم، مشکل خاصی درباره بازوبند کاپیتانی وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی فر: باید از 2 شکست مقابل پدیده درس بگیریم و خودمان را جمع وجور کنیم، مشکل خاصی درباره بازوبند کاپیتانی وجود ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید