مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: برطرف مسائل بنگاه های مالی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است

به گزارش صبح بخیر، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: پیگیری و برطرف مسائل بنگاه های مالی مشکل دار و گره گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید می تواند شعار سال 1400 را محقق کند و باعث رونق بیش از پیش فراوری گردد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: برطرف مسائل بنگاه های مالی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده اضافه کرد: شعار هر سال که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سندی راهبردی برای کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم فهیم ایران ترسیم می گردد، در واقع پیشران مسائل عمرانی، مالی، فرهنگی و اجتماعی است که نتیجه آن در سرانجام هر سال ایرانی توانمندتر و عزتمندتر از گذشته است.

وی اظهارکرد: فراوری که وجود داشته باشد اشتغال به وجود می آید و توجه کافی به فراوری موجب بهبود رفاه اجتماعی در ابعاد گوناگون آن خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: قطعا پشتیبانی از فراوری و برطرف موانع و مسائل در این راه، مهمترین اولویت کاری مسؤولان در سال 1400 است .

جهاندیده گفت: تسهیل گری در امر ایجاد بنگاه های مالی خصوصی و تعاونی، مانع زدایی از فرایند فراوری و کارآفرینی و سهولت در اجرای قوانین و مقررات حاکم بر کار و فراوری و توجه جدی به برطرف موانع از پیش پای فراوریکنندگان و کارآفرینان و سرمایه گذاران همیشه مورد تاکید مجموعه دستگاه های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان واقع شده است.

وی از برطرف مسائل بنگاه های مالی مشکل دار و گره گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید اطلاع داد و اضافه کرد: در سال 1399 ، 26 بنگاه مالی مشکل دار در سطح استان با استفاده از ظرفیت کارگروه تخصصی اشتغال و ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری مورد حمایت قرار گرفتند و این فرایند با توان و جدیت بیشتری در سال 1400 نیز ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری آریا

به "مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: برطرف مسائل بنگاه های مالی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: برطرف مسائل بنگاه های مالی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید