اخبار اقتصادی

وزارت نیرو: ظرفیت انرژی های تجدید پذیر به 800 مگاوات می رسد

تهران- خبرنگاران- گفت: معاون وزارت نیرو گفت: براساس برنامه ریزی اجرا شده، ظرفیت انرژی های تجدیدپذیر کشورتا پیک تابستان 98 به 800 مگاوات افزایش خواهد یافت.

23 تیر 1398

فراوری یک سانتی متر خاک، حدود 500 سال طول می کشد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: طبیعت روی حساب کار می نماید و عواملی که این چرخه را بر هم زند، سرزمین را برای بروز حوادث مستعد می نماید.

20 تیر 1398

وزیر صنعت ایران با رییس جمهوری آذربایجان دیدار کرد

باکو - خبرنگاران - رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران روز پنجشنبه و در اولین روز سفرش به جمهوری آذربایجان با الهام علی اف رییس جمهوری این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

18 تیر 1398

سیل نتیجه دخالت های عوامل انسانی در پوشش گیاهی طبیعی استان گلستان است

نماینده مردم رامیان در مجلس گفت: از 27 سال پیش تا الان حادثه هولناک سیل 128 بار جان و مال مردم استان گلستان را تهدید نموده است.

16 تیر 1398

اتوئو: این من بودم که بارسا را به پیروزی می رساندم نه مسی

تهران- خبرنگاران- ساموئل اتوئو مهاجم اسبق تیم بارسلونا در مصاحبه ای تند ضمن حمله به پپ گواردیولا سرمربی آن روزهای آبی اناری ها، گفت: این من بودم که بارسا را به پیروزی می رساندم نه مسی.

14 تیر 1398

آمریکا معافیت 4 کشور را برای خرید نفت ایران تمدید می نماید

تارنمای اس اند پی گلوبال پلاتز نوشت که آمریکا معافیت های چین، هند، کره جنوبی و ترکیه را از مجازات خریداران نفت ایران به مدت 6 ماه دیگر تمدید می نماید.

11 تیر 1398

هوک: تحریم های آمریکا 10 میلیارد دلار از درآمدهای نفتی ایران کاسته است

ایسنا نوشت: نماینده ویژه وزارت امورخارجه آمریکا در مورد ایران در کنفرانس سراویک مدعی شد عرضه مازاد جهانی نفت به ایالات متحده اجازه می دهد برنامه هایش برای به صفر رساندن صادرات ایران را تسریع کند.

5 تیر 1398

کاهش منابع اقتصادی ، با کسری بودجه روبرو ایم

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد فدایی پیش از ظهر یکشنبه در همایش یکپارچگی نظام فنی واجرایی در تالار برق کرمان گفت: نظام فنی و اجرایی یکپارچه موضوع مهمی است و باعث افزایش بهره وری می گردد.

1 تیر 1398

سلبریتی هایی که با آنجلینا جولی مشکل دارند!

این بازیگر پیروز که جایزه اسکار را در کارنامه اش دارد نه تنها هنرمند بااستعدادی است بلکه در فعالیت های انسان محبت آمیز نیز همواره حاضر می شود و بارها آنجلینا جولی را در مناطق جنگ زده دیده ایم. جولی برای اینکه تعهدش به سایر انسان ها را ثابت کند سه کودک...

16 خرداد 1398

پیشرفت 70 درصدی پتروشیمی هنگام عسلویه

مدیرعامل طرح پتروشیمی هنگام گفت: این طرح با پیشرفت کلی 70 درصد مطابق برنامه از پیش معین شده بدون تاخیر در حال اجراست.

13 خرداد 1398

نرخ مشارکت اقتصادی بانوان در زنجان 15.6 درصد است

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا یوسفی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، از وجود 4 هزار و 447 تعاونی در استان زنجان اطلاع داد و اضافه کرد: متأسفانه از این تعداد حدود 3 هزار و 300 تعاونی راکد و غیرفعال شده است.

2 خرداد 1398

لیگ والیبال ترکیه، یاران قائمی، قهرمان را غافلگیر کردند

تیم والیبال زراعت بانک در لیگ برتر ترکیه مقابل مدافع عنوان قهرمانی به پیروزی رسید.

1 خرداد 1398

اظهارات وزیر بهداشت درباره معوقات دانشگاه های علوم پزشکی استان ها

وزیر بهداشت گفت: در حوزه استان ها کسری اعتبار و معوقات علوم پزشکی ها محسوس است.

24 اردیبهشت 1398

فقط وزارت علوم مسئول چالش اشتغال دانش آموختگان نیست

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با تاکید بر اینکه تنها وزارت علوم مسئول چالش اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی نیست، گفت: توسعه آموزش های مهارتی می تواند مهم ترین مشکل امروز دانشگاه ها که همان اشتغال است را برطرف کند.

23 اردیبهشت 1398

پاسخ رد پرسپولیس به کره ای ها ، قیمت علیپور بالاتر است

پرسپولیسی ها با انتقال علیپور به کره موافق نیستند و دلیل این مخالفت هم پیشنهاد نه چندان چشمگیر باشگاه کره ای برای جذب علیپور است.

11 اردیبهشت 1398

روزگار سخت صنعت داروسازی کشور، انتقاد از جایزه دارویی شرکت ها

احمد شیبانی، در مصاحبه با خبرنگاران، به گردهمایی انجمن داروسازان تهران که روز پنج شنبه برگزار گردید، اشاره نمود و اظهارداشت: در سال57، فقط 25 درصد داروی مورد احتیاج کشورمان را فراوری می کردیم و برای 75 درصد داروهای وارداتی 500 میلیون دلار ارز اختصاص می یافت.

3 اردیبهشت 1398

روزی که سینما هم به ترامپ خندید!

ورود ترامپ با سبک فیلم ها و داستان های تخیلی به فضای تحریم ایران آن قدر مضحک بود که این رفتار هالیوودی، فقط واکنش های جالب از سوی برخی چهره ها و مردم عادی در فضای مجازی را به دنبال داشت و تاثیر دیگری ایجاد نکرد. اخبار مرتبط با توییت ترامپ، امروز حتی جزو...

26 اسفند 1397

احتمال حفظ ارتباط ایران با سوئیفت پس از اعمال دور جدید تحریم های آمریکا

وزارت امورخارجه و خزانه داری آمریکا علیرغم مخالفت برخی مقامات تند رو در کنگره این کشور، امتیازات جدیدی در زمینه تحریم های نفتی ایران و ارتباط آن با شبکه بانکی بین المللی سوئیفت قائل خواهند شد.

23 اسفند 1397

همه دستگاه های برای برگزاری کنگره شهدای خراسان جنوبی همکاری نمایند

به گزارش خبرنگاران، سید مجتبی علوی مقدم ظهر یکشنبه در کارگروه زیرساخت کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی بیان نمود: شهدا بانی خیر و برکت نظام هستند.

17 اسفند 1397

حواشی حساب های مسدودی ایرانی ها در عمان

اعلام انسداد حساب های بانکی ایرانی ها در عمان و بی نتیجه ماندن مذاکرات برای برطرف مسایل بین طرفین طولی نکشید که با تکذیب این موضوع همراه شد، البته در این بین تاکید بر این بود که حساب تمامی شرکت ها و سرمایه گذارانی که در چارچوب ضوابط قانونی حساب دارند،...

14 اسفند 1397
تعداد: (34)